• bladsy_banner

Hunan JuFa-pigment met "groen ontwerpprodukte" in die 25ste CHINACOAT-uitstalling

Van 8 tot 10 Desember 2020 open die 25ste Chinacoat in Guangzhou.As 'n bekende grootskaalse uitstalling in die bedryf, was Chinacoat nog altyd daartoe verbind om 'n goeie platform te bied vir verskaffers en vervaardigers van bedekkingsbedryf om ervaring uit te ruil, industrieneigings te bespreek, kennis te leer en hulpbronne te deel.Dit word goed ontvang deur die stroomop- en stroomaf-uitstallers en besoekers van die wêreldwye coatingsbedryf.Zhao Tieguang, hoofbestuurder van Hunan JUFA Pigment Co., Ltd. (hierna verwys as: JuFa pigment), het 'n span van meer as 20 mense gelei om aan die bedryfsgeleentheid deel te neem, en het die "groen ontwerpprodukreeks" gedemonstreer en bevorder. van JuFa-pigment, om lood- en kadmiumpigment te vervang.

nuus (1)

Daar was besoekers een na die ander

Hunan JuFa pigmentis 'n bekende professionele vervaardiger wat fokus op nuwe groen omgewingsvriendelike anorganiese pigment in China.Dit is die toonaangewende eenheid om nasionale groenstandaard en nasionale industriestandaard te formuleer.Die maatskappy se toonaangewende produkte is metaal gemengde oksied anorganiese pigmente, hibriede titanium pigmente, ens., wat wyd gebruik word in hoë-end coatings, industriële coatings, merk coatings, militêre kamoeflering, ingenieurs coatings en baie ander velde.Sy bemarkingsgebied dek meer as 60 lande en streke in Asië, Europa, Amerika en ander sewe streke, en sy binnelandse handelsmerke is in die voorkant van produksie en verkope, diep vertrou deur kliënte.

Tydens die uitstalling het mnr. Zhao Tieguang, hoofbestuurder van JuFa-pigment, JuFa-produkte persoonlik bevorder.Hy het gesê dat die voordele van Hunan JuFa-produkte omgewingsvriendelik en nie-giftig is.Die produkte is ligbestand, gegraveerbestand, duursaam en helder van kleur, wat voldoen aan die vereistes van nasionale omgewingsbeskerming.Voor die JuFa-pigmentuitstallingstalletjie het ons span van aangesig tot aangesig diepgaande uitruilings met besoekende klante gehad.

nuus (2)

Mnr. Zhao het persoonlik met kliënte gekommunikeer

In hierdie uitstalling het "groen ontwerpprodukreekse", wat in plaas van kadmiumpigment kan lood, die ontwikkelingstendens van die maatskappy se produkte aan die wêreld gewys, 'n goeie bedryfshandelsmerkbeeld van JuFa-pigment gevestig, die internasionale gewildheid van die handelsmerk verhoog, gekonsolideer die maatskappy se posisie in die bedryf, en het die internasionaliseringsproses van die maatskappy bevorder.In die toekoms sal JuFa voortgaan om op die wêreld se voorste produksietegnologie staat te maak om die innovasie en ontwikkeling van China se industriële kettingkliënte te begelei en deurlopende hulp te bied vir die verwesenliking van chemiese kragland.

nuus (3)

Zhao, hoofbestuurder, ondervra deur Guangdong TV-stasie

nuus (4)

Foto van ons span


Postyd: 14 Desember 2020